Tokeny użytkowe

Token firmowy/użytkowy ?

 

Token firmowy to cyfrowa jednostka o blockchain, która jest tworzona i wydawana przez firmę. Zainteresowanie wytworzeniem tokenów firmowych od lat cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Doceniły znane marki, takie jak: Burger King, czy Kodak.

Jakie są korzyści tokenizacji firmy?

 

Tokenizacja firmy, produktu czy projektu coraz częściej wykorzystywana jest jako  element marketingowy, jednak stworzenie firmowego tokena niesie ze sobą również inne korzyści.

  • możliwość wykorzystania tokena w kampanii reklamowej – proces przetwarzania płatności z wykorzystaniem tokenów nie wymaga pośrednictwa banków, tokeny stanowić więc mogą świetne narzędzie budowania relacji z klientami, konsumentami czy partnerami biznesowymi. Tokeny użyte w ten sposób mogą być wymieniane na nagrody, produkty czy usługi.
  • budowanie popularności marki wśród społeczności krypto.
  • wyróżnienie Twojej firmy na tle konkurencji.
  • zwiększenie rozpoznawalności marki oraz reklama w mediach – narzędzia oparte na technologii blockchain nadal cieszą się dużym zainteresowaniem medialnym, wypuszczając firmowy token i informując o tym w Internecie, istnieją duże szanse, że trafi on do szerokiego grona odbiorców.
  • nowoczesna firma
W jaki sposób stworzyć token firmowy?

Nie musisz robić zupełnie nic, poza zgłoszeniem się do nas. Wykonamy dla Twojej firmy własny unikatowy token.

 

Nasz zespół to kolektyw pasjonatów, programistów, marketingowców.

 

Nasz zespół zajmuje się tworzeniem tokenów firmowych/użytkowych oraz tokenów NFT oraz wystawieniem ich na giełdach oraz aukcjach.

 

Aktywnie śledzimy zmiany i rozwój rynku kryptowalut oraz rynku tokenów użytkowych. Staramy się więc stale podążać za zmieniającymi się potrzebami Klientów.

 

Sprawnie przeprowadzimy   cały proces tokenizacji. Tworzymy tokeny na blockchainie Binance Smart Chain (BSC).

 

Pomagamy w tworzeniu dokumentacji i rozplanowaniu strategii marketingowej.