Tokeny NFT

Nie przegap okazji! Pociąg NFT właśnie ruszył!
Totu – Centrum tokenów NFT, zapraszamy do współpracy Twórców oraz Domy aukcyjne.
Twoje  dzieło przekształcimy na token NFT, a następnie wystawimy na sprzedaż na największych giełdach NFT. Twoje dzieło to będzie elekroniczna wersje w postaci tokenów NFT.

Non-fungible tokens to działające w sieci blockchain tokeny niewymienialne, ​​nie można wymienić jednego NFT na inny. Każdy token jest niepowtarzalny. Tokeny NFT mogą reprezentować wszystko, począwszy od muzyki, po unikalne pamiątki sportowe. Najczęściej reprezentują prawa do danego dzieła sztuki (np. piosenki lub obrazu) Tokenów nie można podrobić.

NFT token wyjątkowy zasób cyfrowy, który nie ma takiego samego odpowiednika. Każdy token NFT jest różny i posiada unikalną wartość, oraz  nie jest równy innemu tokenowi NFT. Nie można go skopiować. Nie mogą one być również przenoszone bez zgody właściciela. Tokeny NFT jest to dowód autentyczności.

NFT to unikalny certyfikat poświadczający prawo własności, zarejestrowany w łańcuchu na blockchainie. Rozwiązuje problem możliwości posiadania rzeczy niematerialnych i jednoznacznie wyjaśnia kwestię ich własności.

Plik zapisany w  formie NFT ma  wartość. Nie można stworzyć już jego kolejnej kopii czy go podrobić. Jest jedyny na świecie i niepowtarzalny, tak jak dzieło sztuki. Można skopiować plik jednak przypisany do niego kod pozostaje niezmienny.

Spotyka się to z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony inwestorów. Skorzystają również kolekcjonerzy, którzy będą mogli stać się posiadaczami unikalnych własności w wersji cyfrowej. Na wprowadzenie NFT skorzystają:

 • designerzy,
 • fotografowie,
 • malarze,
 • copywriterzy,
 • graficy.

Twoje dzieła trafią do bardzo dużej grupy odbiorców.

 

 

 

 

 

 

 

Ponad 69 mln dol. zapłacono na aukcji domu Christie’s za dzieło w formacie JPG artysty Mike’a Winkelmanna znanego pod pseudonimem Beeple. Ma on w mediach społecznościowych 2,5 mln obserwujących.

NFT za 600 tys. dolarów, sprzedano znany mem  Nyan Cata. Plik z lecącym w kosmosie kotem ciągnącym za sobą tęczę znalazł swojego nabywcę w lutym 2021 r.

NFT nie są ograniczone tylko do jednego formatu, więc nie ma limitów, jeśli chodzi o kreatywność dla nowego NFT.

Możesz stworzyć:

 • Zdjęcia
 • GIF-y
 • Materiały wideo
 • Audio

Zapoznaj się z dziełami NFT już zarabiających Twórców

Twórcy na największej giełdzie świata

Inne zastosowanie NFT:

Dolce&Gabbana będzie mieć swoją kolekcję NFT Słynna włoska marka mody premium, Dolce&Gabbana ogłosiła wprowadzenie własnej ekskluzywnej kolekcji NFT.

 

Marta Rentel, bo tak przedstawia się mediach społecznościowych, właśnie sprzedała swoją miłość. Śmiałek zapłacił blisko milion złotych.

FC Dynamo Kijów wprowadza bilety na sezon 2021 w formie niewymiennych tokenów (NFT). Dzięki partnerstwu z blockchainową firmą legendarny klub piłkarski, zamierza zaoferować kibicom także unikalne przedmioty kolekcjonerskie.

Sprzedaże NFT tym różnią się od tradycyjnych aukcji, że twórca przy każdej odsprzedaży dzieła przez kolekcjonerów może mieć możliwość otrzymania procentu z transakcji.

 

POBIERZ OFERTĘ PDF

 

Krok 1: Wbieramy odpowiedni portfel Ethereum lub Binance Smart Chain i zaczynamy tworzyć Twój NFT.

Wysyłasz do nas swoje dzieło w wersji elektronicznej w pliku żródłowym ( udzielimy wskazówek jak taki plik wykonać)

 • Mogą to być np: Twoje piosenki, grafiki, audio, wideo lub przedmiot kolekcjonerski
 • Potrzebne będą kryptowaluty do uiszczenia opłaty za stworzenie oraz wystawienie dzieła na giełde.
 • Portfel kryptowalutowy do przechowywania kryptowalut
 • Po tych czynnościach możemy zacząć tokenizację Twojego działa
Krok 2: Tworzymy NFT

Tworzymy  nazwę dla Twojej kolekcji NFT, dodajemy logo (wymagane). potrzebny będzie tekst do 1000 znaków dedykowanego opisu, w którym opiszesz potencjalnym zainteresowanym, co ciekawego masz do zaoferowania.

Po przesłaniu pliku, który będziemy tokenizować. Nadamy mu określone właściwości i statystyki, aby odróżnić go od reszty  kolekcji.

Ustalamy, ile chcesz kopii każdego przedmiotu.

Następnie ustalamy cenę detaliczną w kryptowalutach ETH lub BNB, za którą chcesz dokonać sprzedaży dzieła.

UWAGA! cena ETH  i BNB jest ceną zmienną w zależności od aktualnych kursów giełdowych, aktualne kursy można zobaczyć na giełdzie www.binance.com

Przykład:

Utworzyliśmy  NFT – stokenizowaliśmy fotografię ptaszków o nazwie „ptaszki na ścianie”:

Krok 3: Wystawiamy Twój NFT na sprzedaż

W celu  sprzedaży Twojego  NFT, włączamy na stronie giełdy opcję do sprzedaży przedmiotów ze Twojego konta. Wymaga to transakcji na blockchain,  będzie trzeba uiścić opłatę za gas.

(Opłaty transakcyjne są  częścią systemów blockchain, nie są to duże opłaty )

Przy wystawieniu dzieła na sprzedaż mamy kilka opcji:

 • Set Price – ustawiamy cenę minimalna Twój NFT.
 • Highest Bid – mechanizm aukcyjny – kto da więcej, ten stanie się nabywcą dzieła.
 • Bundle – umożliwia wystawienie na sprzedaż większej liczby NFT w pakietach ( kolekcje)

Przy wyborze opcji ceny minimalnej system nie pozwoli sprzedać działa poniżej tej ceny. mamy pewność pewność, że Twoja cyfrowa sztuka nie zostanie sprzedana za mniej, niż założyliśmy.

System pozwala zaplanować rozpoczęcia aukcji Twojego NFT. Dzięki temu możemy  ustawić rozpoczęcie aukcji w czasie. Będzie można zaplanować wcześniejszą  promocji  na różnych social mediach.

Następnie zatwierdzamy wystawienie działa na aukcjach.

W przypadku zakupu ustalona lub wylicytowana kwota w kryptowalutach pojawi się na koncie systemu.

Podsumowanie:

Przed wystawieniem dzieła mamy możliwość korzystania z wielu platform akceptujących NFT, które umożliwiają podłączenie portfela i przesłanie wybranego obrazu lub pliku, który chcesz przekształcić w NFT.

W przypadku  sprzedaży Twojego NFT, platforma na której zostało wystawione zlecenie, pobierze  opłatę. Może to być 2,5% – 5% od ceny sprzedaży. ( opłaty te mogą ulec zmianie)

Na życzenie możemy promować Twoje dzieło w serwisach społecznościowych, takich jak: Facebook, YouTube czy Instagram.

https://ecoshiba.net/

https://ecodogecoin.net/